Aktualności

Quady Lucky Stary - Access Motor

Dodano: 2010-01-26 22:40:52

Quady tajwańskiej firmy Access Motor przez wiele lat w Polsce sprzedawała firma Lucky Star będąca jedynym importerem tej marki w Polsce. Od tego sezonu popularne Lucky Stary będą sprzedawane także przez innego polskiego importera pojazdów - ATV Sweden. Quady te nie będą już określane jako quady Lucky Star ale będzie to dokładnie ten sam produkt, który sprzedaje firma Lucky Star tylko pod nazwą producenta (czyli Access Motor) a nie jak do tej pory pod nazwą importera. Nazwy modeli się nie zmieniają i nadal będą to modele SP 250S, SP 300S, SP 400S i SP 450S. Lucky Star nadal ma ma w swojej ofercie pojazdy z rocznika 2009 natomiast ATV Sweden już od marca zapowiada, że będzie miał modele z rocznika 2010. Jeszcze jedną różnicą jest to, że firma ATV Sweden będzie miała w ofercie tylko dwa kolory quadów Access Motor - białe i czarne.

Mamy nadzieję, że wystarczająco wyjaśniliśmy to zamieszanie w tych tak popularnych i cenionych quadach. Już niedługo w zakładce quady sportowe przy pojazdach Access Motor będą dwie ceny zakupu - jako Lucky Star jeszce z rocznika 2009 i już nowe ze "stajni" ATV Sweden z rocznika 2010.

Tak jak obiecał importer mamy nadzieję, że od połowy lutego quady Access Motor z rocznika 2010 będą już stały u nas w firmie oczekując na swoich nowych właścicieli.

Ciekawe czy teraz Access Motor dostaną tak jak pojazdy CF Moto miano "szwedzkich quadów"?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Access Motor bo to na prawdę bardzo dobre produkty za rozsądną cenę!

akcesoria do quadów, opony do quadów, części do quadów